تماس مستقیم با وکیل
09124464865
تماس با وکیل : 09124464865
امروز جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
عبــاس آباد ، خیــابــان علـی اکـبــری
کــوچه فــرهاد ، پلاک 24 ، واحــد 7
مصاحبه ها
 
چگونه بعد از طلاق نام همسر از شناسنامه حذف می‌شود؟
چگونه بعد از طلاق نام همسر از شناسنامه حذف می‌شود؟ همان‌قدر که ثبت‌ِ نام همسر در شناسنامه پس از عقد شیرین است و خیلی ها برای درج آن در شناسنامه عجله دارند، اما پس از طلاق همان خیلی ها دیگر چشم دیدن این نام را در مدارک هویتی شان ندارند و می خواهند آن را از شناسنامه شان حذف کنند. اما این کار  در چه شرایطی امکان‌پذیر است؟  
منتشر شده در تاریخ چهارشنبه 23 شهريور 1401
ادامه مطلب ...
 
در چه شرایطی ارث مادر از فرزندش کاهش پیدا می کند؟
طبق قوانین مادر از فرزند خود ارث می‌برد، اما در صورت وجود شرایطی این سهم الارث کاهش پیدا کرده و به پدر ارث بیشتری می‌رسد. محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری در گفت و گو با خبرنگار  حوزه حقوقی – قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ارثیه فرد مجرد اظهار کرد: مباحث ارث در قانون مدنی مطرح شده، مطابق آن طبقه‌ها و درجه‌های ارث و نحوه تقسیم آن مشخص شده است.  
منتشر شده در تاریخ چهارشنبه 26 مرداد 1401
ادامه مطلب ...
 
مجازات جنایت اسید پاشی چیست؟
مجازات جنایت اسید پاشی چیست؟ در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد: مجازات جنایت اسید پاشی چیست؟ / جرمی که حتی با گذشت شاکی هم مجازات دارد یک وکیل دادگستری درباره مجازات اسیدپاشی و رسیدگی به آن از منظر عمومی توضیحاتی داد. محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: درباره اسیدپاشی اظهار کرد: جرم اسید پاشی از مصادیق جرم علیه تمامیت شخص است اکثر افرادی که مرتکب این جرم می‌شوند روابط عاطفی نافرجامی را تجربه کرده و مهارت پذیرش مسئله را نداشتند.  
منتشر شده در تاریخ سه شنبه 24 خرداد 1401
ادامه مطلب ...
 
مصاحبه با شبکه خارجی جرم است؟
مصاحبه با شبکه خارجی جرم است؟ محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری در پاسخ به این که آیا مصاحبه با رسانه خارجی جرم بوده و باعث مجازات یا محرومیت از سمت دولتی می شود گفت: طبق ماده ۵۰۰ قانون مجازات اسلامی (تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده) هر کس علیه نظام جمهوری اسلامی ایران یا به نفع گروه‌ها و سازمان‌های مخالف نظام به هر نحو فعالیت تبلیغی کند به حبس از سه ماه تا یکسال محکوم خواهد شد.    
منتشر شده در تاریخ سه شنبه 24 خرداد 1401
ادامه مطلب ...
محمد مومن زاده | وکیل پایه یک دادگستری
وکیل پایه یک دادگستری درباره من خدمات وکالت مشاوره حقوقی ویدئو ها دانستنی های حقوقی اطلاعات مراجع قضایی پرسش و پاسخ بررسی یک پرونده
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به محمد مومن زاده می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح