امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
عبــاس آباد ، خیــابــان علـی اکـبــری
کــوچه فــرهاد ، پلاک 24 ، واحــد 7
مصاحبه با باشگاه خبرنگاران جوان
 
مجازات جنایت اسید پاشی چیست؟
مجازات جنایت اسید پاشی چیست؟ در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد: مجازات جنایت اسید پاشی چیست؟ / جرمی که حتی با گذشت شاکی هم مجازات دارد یک وکیل دادگستری درباره مجازات اسیدپاشی و رسیدگی به آن از منظر عمومی توضیحاتی داد. محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: درباره اسیدپاشی اظهار کرد: جرم اسید پاشی از مصادیق جرم علیه تمامیت شخص است اکثر افرادی که مرتکب این جرم می‌شوند روابط عاطفی نافرجامی را تجربه کرده و مهارت پذیرش مسئله را نداشتند.  
منتشر شده در تاریخ سه شنبه 24 خرداد 1401
ادامه مطلب ...
 
مصاحبه با شبکه خارجی جرم است؟
مصاحبه با شبکه خارجی جرم است؟ محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری در پاسخ به این که آیا مصاحبه با رسانه خارجی جرم بوده و باعث مجازات یا محرومیت از سمت دولتی می شود گفت: طبق ماده ۵۰۰ قانون مجازات اسلامی (تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده) هر کس علیه نظام جمهوری اسلامی ایران یا به نفع گروه‌ها و سازمان‌های مخالف نظام به هر نحو فعالیت تبلیغی کند به حبس از سه ماه تا یکسال محکوم خواهد شد.    
منتشر شده در تاریخ سه شنبه 24 خرداد 1401
ادامه مطلب ...
محمد مومن زاده | وکیل پایه یک دادگستری
صفحه اصلی درباره من مشاوره حقوقی پرسش و پاسخ تماس با من ویدئو ها مقالات اطلاعات مراجع قضایی دانستنی های حقوقی خدمات وکالت
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به محمد مومن زاده می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح