تماس مستقیم با وکیل
09124464865
تماس با وکیل : 09124464865
امروز پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳
عبــاس آباد ، خیــابــان علـی اکـبــری
کــوچه فــرهاد ، پلاک 24 ، واحــد 7
اخبار جنایی روز
 
آتش سوزی زندان اوین
آتش سوزی اوین قوه قضاییه اعلام کرد که آتش سوزی های شامگاه شنبه 23 مهر در زندان اوین منجر به درگذشت 4 زندانی و مجروح شدن 61 نفر دیگر شده است. به گزارش ایسنا، مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد: در پی درگیری شب گذشته بین برخی از زندانیان بند ویژه سرقت و محکومیت های مالی زندان اوین و آتش سوزی پیش آمده در کارگاه خیاطی این زندان، که منجر به ورود سریع و به موقع نیروهای انتظامی و امدادی شد تعداد قابل توجهی از زندانیان نجات پیدا کرده و از صحنه آتش سوزی به نقطه امن منتقل گردیدند و متاسفانه 4 زندانی نیز فوت شده و تعدادی مجروح شدند. بر اساس این گزارش طبق آخرین اطلاعات به دست آمده، 4 نفر از زندانیان بر اثر استنشاق دود ناشی از آتش سوزی ها درگذشتند و 61 زندانی نیز مجروح شده اند. هر 4 زندانی فوت شده جزو محکومین ناشی از سرقت بودند که در زندان اوین دوران محکومیت خود را طی می کردند. این گزارش می افزاید اکثر زندانی‌های مجروح شده به صورت سرپایی مداوا شدند و تنها 10 نفر از آنان در مراکز درمانی بستری هستند که حال 4 نفر وخیم گزارش شده است. در این گزارش تاکید شده پس از ورود به موقع دادستان تهران ، رییس سازمان زندان‌ها در محل زندان اوین با همکاری مسئولین زندان، نیروهای انتظامی، آتش نشانی و اورژانس بیش از 70 زندانی که در معرض خطر آسیب دیدگی بودند نجات پیدا کردند. گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه خاطرنشان می کند، در جریان درگیری و آتش سوزی شب گذشته زندان اوین تعدادی از زندانیان جرایم خشن و خطرناک، قصد فرار از زندان را داشتند که با توجه به تمهیدات حفاظتی اتخاذ شده موفق به فرار نشدند. در پایان گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه تاکید شده، شرایط زندان اوین از نیمه شب گذشته عادی است و امکان تماس زندانیان با خانواده از همان شب گذشته و ساعتی پس از اطفای حریق فراهم گردیده تا نگرانی های احتمالی رفع شود هویت زندانیان فوت شده نیز به اطلاع خانواده آن‌ها رسیده و اسامی درگذشتگان متعاقبا و پس از دستور مقام قضائی منتشر خواهد شد.
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 24 مهر 1401
ادامه مطلب ...
 
دستور رسیدگی به مرگ مشکوک امیر حسین خادمی
دستور رسیدگی به مرگ مشکوک امیر حسین خادمی رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه پرونده جوان زرین دشتی به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی می‌شود، گفت: اشد مجازات قانونی در انتظار متهمان خواهد بود. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس در پی اعلام خبر فوت مشکوک جوان زرین دشتی، رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه پرونده تحت نظارت ویژه قضایی قرار دارد گفت: پرونده متهمان این حادثه به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.   سید کاظم موسوی با تأکید بر اینکه اشد مجازات قانونی در انتظار متهمان خواهد بود اعلام کرد رسیدگی به پرونده مذکور در صلاحیت محاکم کیفری یک استان است که اقدامات اولیه جهت انجام تشریفات قضایی و ارسال پرونده به مرجع عالی قضایی استان انجام شده است.   رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه اقدامات قضایی اولیه از جمله شناسایی هر سه متهم، بازداشت و تفهیم اتهام آنان در حوزه قضایی زرین‌ دشت انجام‌ شده است، بیان داشت: ادعای مطرح شده توسط خانواده متوفی در خصوص آدم ربایی و قتل نیز با تشکیل پرونده قضایی در دستور کار رسیدگی مقام قضایی قرار دارد.   زرین دشت در جنوب شرقی استان فارس و در 340 کیلومتری شیراز واقع شده است.   اخبار منتشرشده در فضای مجازی حاکی از این است که امیرحسین خادمی پس از اینکه به خانواده‌اش اعلام می‌کند از سوی چند نفر مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است، برای پیگیری قضائی، اقدام به شکایت در مرجع قضائی می‌کند اما چند روز پس از این اقدام، جسد وی در یکی از بیابان‌های حاجی‌آباد کشف می‌شود. از جمله سینا قلندری خبرنگار در توییتر نوشت جسد نوجوانی ۱۶ ساله به نام امیرحسین خادمی در زرین‌دشت که مورد تعرض جنسی قرار گرفته و بابت آن شکایت کرده بو‌د، یکشنبه در بیابان‌های اطراف حاجی‌آباد زرین‌دشت در استان فارس پیدا شده است.
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 28 شهريور 1401
ادامه مطلب ...
 
علت فوت مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد
علت فوت مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد علت دقیق فوت و درگذشت مهسا امینی دختر کردستانی بازداشت گشت ارشاد که فوت کرد مشخص شد+ علت مرگ مهسا (ژینا)امینی  همراه با زمان و تصاویر و جزئیات درگذشت و فوت مهسا امینی دختر سقزی. مهسا امینی دقایقی پیش فوت کرد و خبر مرگ وی را دایی او رسانه ای کرد و گفت مهسا برای همیشه از بین ما رفت. علت فوت و درگذشت مهسا امینی دختر کردستانی بازداشت گشت ارشاد ایست قلبی و مغزی ذکر شده است. وی در تاریخ جمعه، 25 شهریور 1401 در بیمارستان کسری تهران درگذشت. گفته می شود که این دختر کردستانی به دنبال ایست قلبی توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد و پس از احیا در فاصله 2 ساعت، 2 مرتبه دیگر نیز ایست قلبی کرده که مجددا احیا شده است. نامبرده مجددا بعدازظهر روز جمعه ایست قلبی میکند و نهایتاً پس از 45 دقیقه عملیات احیای قلبی به علت ایست قلبی ریوی فوت می‌کند. نتایج بررسی اولیه پزشکی قانونی درباره علت فوت مهسا امینی نشان می دهد که وی به علت سکته قلبی فوت کرده است. در سی تی اسکن مغزی علایمی مبنی بر هیدروسفال بودن (عارضه قبلی) گزارش شده است. وی در پنج سالگی هم تومور مغزی عمل کرده و مبتلا به بیماری صرع و دیابت نوع یک بوده است. پیش از این برخی رسانه‌ها علت فوت را ضرب و شتم توسط پلیس اعلام کرده بودند اما پلیس ویدئویی از دوربین مداربسته در لحظه از حال رفتن وی منتشر و اعلام کرد هیچ برخورد فیزیکی با او انجام نشده است. مهسا امینی دختر جوان 22 ساله سنندجی که دو روز قبل برای هدایت و آموزش با ون گشت ارشاد به بازداشتگاه خیابان وزرا برده شده بود روی تخت بیمارستان کسری در حالی که دو روز از به کما رفتن او می گذشت، از دنیا رفت.
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 28 شهريور 1401
ادامه مطلب ...
 
قتل مرموز وکیل جوان در لرستان
قتل مرموز وکیل جوان در لرستان قتل فجیع وکیلی جوان در لرستان کارآگاهان پلیس آگاهی را در برابر معمایی مرموز قرار داد. به گزارش همشهری، چند روز قبل فرد ناشناسی به خانه این وکیل که نصیر فرخ‌نژاد نام داشت و از اعضای مرکز وکلای قوه قضاییه در استان لرستان بود‌، مراجعه کرد. دقایقی بعد، وکیل جوان بدون اینکه با خانواده‌اش صحبتی کند سوار بر خودرو  از خانه خارج شد. آن روز اعضای خانواده وکیل جوان هرچه منتظر ماندند، خبری از او نشد. تا اینکه یک روز بعد پیکر بی‌جان او درحالی‌که به‌نظر می‌رسید با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است در منطقه چغلوندی کشف شد. با گزارش کشف جسد این وکیل به پلیس، تحقیقات گسترده‌ای برای رازگشایی از این جنایت آغاز شد. در حالی که چند ساعت از کشف پیکر مقتول می‌گذشت مأموران در جریان تحقیقات خود موفق شدند که خودروی او را نیز در آن حوالی کشف کنند. این خودرو در شرایطی کشف شد که صندلی‌های آن خون آلود بود و به‌نظر می‌رسید وکیل جوان در خودرواش به قتل رسیده و سپس جسدش به مکان دیگری منتقل شده است. در این شرایط بود که با انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی تجسس‌های پلیسی ادامه یافت.    
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 20 شهريور 1401
ادامه مطلب ...
 
کلاهبرداری به روش ابلاغیه قضایی در سامانه ثنا
کلاهبرداری به روش ابلاغیه قضایی در سامانه ثنا در این نوع کلاهبرداری، مجرمین با استفاده از ارسال یک پیامک حاوی لینک، از قربانی خود می خواهند که جهت مشاهده شکوائیه بر روی لینک کلیک کند. در برخی از موارد فرد به سایتی جعلی جهت مشاهده ابلاغیه هدایت می شود و در اینجا با درخواست پرداخت مبلغ ناچیزی در قبال مشاهده ابلاغیه کلیه اطلاعات کارت بانکی فرد را دریافت نموده و نسبت به برداشت موجودی حساب اقدام می کنند.    
منتشر شده در تاریخ سه شنبه 11 مرداد 1401
ادامه مطلب ...
 
آتش زدن همسر به دلیل سرد بودن چایی
آتش زدن همسر به دلیل سرد بودن چایی مرد خشن که به خاطر سرد بودن چای روی همسرش بنزین ریخته و او را زنده‌زنده سوزانده، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد. به گزارش همشهری آنلاین، متهم در دادگاه گفت: از عصبانیت روی زنم بنزین ریختم و بعد فندک زدم. یک‌دفعه لیدا شعله گرفت. بلافاصله پشیمان شدم و سعی کردم آتش را خاموش کنم. بعد از اینکه آتش خاموش شد، دیدم شدت سوختگی زیاد است!  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 26 تير 1401
ادامه مطلب ...
 
زن کودک ربا را شناسایی کنید
پلیس آگاهی: زن کودک ربا را شناسایی کنید معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران با انتشار تصویر کودک ربایی که اقدام به دزدیدن کودک 8 ماهه در شهرری کرده است، از شهروندان برای شناسایی وی درخواست همکاری کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری گفت: هجدهم آبان امسال صدای فریاد‌های کمک خواهی زن جوانی در میدان مدرس شهرری، توجه کسبه و رهگذران را به خود جلب کرد؛ زن جوان فریاد می‌زد: «بچه‌ام را دزدیدند، مردم کمکم کنید.»  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 22 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
اعتراف عمه ای که برادرزاده6ماهه اش را به قتل رساند
اعتراف عمه ای که برادرزاده6ماهه اش را به قتل رساند زن میانسال که مدعی است32سال قبل خواهرشوهرش پسر6ماهه او را به قتل رسانده با مراجعه به دادسرای جنایی تهران خواهان رسیدگی به این شکایت شد. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته زنی به بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی گفت: اسفند سال66بودکه همراه پسر6ماهه ام به ‌نام ابراهیم برای میهمانی به خانه خواهرشوهرم در یافت‌آباد تهران رفتیم. آن زمان خانه ما کرج بود.
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 22 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
پیدا شدن جسد پسربچه در ماشین لباسشویی
پیدا شدن جسد پسربچه در ماشین لباسشویی پس از مفقود شدن یک پسربچه، در بازرسی پلیس جسد در ماشین لباسشویی همسایه پیدا شد. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،   پس از مفقود شدن یک پسربچه، پلیس به بررسی دوربین‌های امنیتی پرداخت و متوجه شد کودک قبل از گم شدن درحال بازی با دو کودک دیگر بوده است و به خانه یکی از همسایه‌ها رفته است، اما در بازگشت فقط دو کودک از خانه خارج شده اند. پس از بازرسی خانه همسایه، جسد بی جان کودک در ماشین لباسشویی پیدا شد. به گزارش پلیس هند، "آدهیراج" که به همراه مادر و برادر بزرگترش برای مراسم عروسی دایی اش به پنجاب رفته بودند، با برادر و یک کودک دیگر جلوی خانه بازی می‌کرده اند.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 16 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
تجاوز به عنف و سرقت
تجاوز به عنف و سرقت پلیس آگاهی البرز با انتشار تصویر متهم تجاوز به عنف از شاکیان درخواست کرد چنانچه از سوی این فرد مورد تعرض و آزار و اذیت قرار گرفته‌اند برای طرح شکایت به پلیس آگاهی استان واقع در میدان طالقانی کرج مراجعه کنند. به گزارش همشهری آنلاین، پایگاه خبری پلیس البرز خبر داد تصویر(فرشید شاعری)متهم تجاوز به عنف با دستور مقام قضایی برای شناسایی شکات منتشر شده است.  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 15 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
مرد آدم خوار
مرد آدم خوار مسئولان روسی پس از یافتن بقایای سه جسد نصف و نیمه خورده شده انسان و بقایای جسد حیوانات مرد روس را به اتهام خوردن گوشت انسان بازداشت کردند. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، یک مرد51ساله ،که نامش افشا نشده ،متهم به خوردن گوشت انسان،سگ، گربه و پرندگان است و سه نفر از دوستانش را وقتی خواب بوده اند به قتل رسانده است.  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 15 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
اتفاقی تلخ که زندگی دختر مدل را تباه کرد
اتفاقی تلخ که زندگی دختر مدل را تباه کرد دختری شش ماه قبل به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی پسری که زمانی او را دوست داشت مورد آزار قرار گرفته است. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  دختر  جوان در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: من دانشجو بودم و به‌عنوان مدل نیز فعالیت می‌کردم. یکی از دوستانم پسر عکاسی را به من معرفی کرد تا در حرفه‌ام کمکم کند. رابطه ما از رابطه کاری خارج شد و ما به هم قول ازدواج دادیم تا اینکه مدتی از رابطه ما گذشت و من متوجه شدم او مواد مصرف می‌کند. نمی‌دانم دقیقا چه ماده‌ای مصرف می‌کرد، اما می‌دانم معتاد بود، به‌همین‌خاطر تصمیم گرفتم از او جدا شوم و قرار ازدواج را به‌هم زدم تا اینکه مدتی بعد او من را به خانه‌اش دعوت کرد تا با هم صحبت کنیم.  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
قتل مرد همسایه در توهم سیاه
قتل مرد همسایه در توهم سیاه پسر جوانی که در تهران نو، مردی را قربانی توهم کرده بود، به اختلال روان مبتلاست. قتل مرد همسایه در توهم سیاهبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، شامگاه بیست و هشتم خرداد سال97به ماموران کلانتری128تهران نوخبر رسید یک مرد45ساله به نام محمدهدف حمله قرار گرفته و در خون غلتیده است. پیکر نیمه جان محمد به بیمارستان منتقل شد، اما وی به دلیل شدت خون ریزی جان سپرد.  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
راز جنایت تگزاسی مرد نقابدار
راز جنایت تگزاسی مرد نقابدار پژو سوار نقابداری که با شلیک تگزاسی در مشهد، جوان25ساله ای را به قتل رسانده بود، شب گذشته در یک عملیات غافلگیرانه توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در چنگ قانون گرفتار شد و راز این جنایت وحشتناک را فاش کرد. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت حدود19:30دوازدهم آذر گذشته،جوان25ساله ای که ازدوسال قبل به مشهد مهاجرت کرده بود، از منزل مسکونی اش واقع در خیابان شهید فکوری11بیرون آمدتا از فروشگاه مواد غذایی آن سوی خیابان در کوچه شقایق10خرید کند.  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
برادرم را کشتم و با همسرش ازدواج کردم
برادرم را کشتم و با همسرش ازدواج کردم بنابه دستور قاضی ویژه قتل عمد مشهد، گروه تخصصی امداد و نجات از ایستگاه8آتش نشانی هم عازم خیابان مذکور شدند. قاتل اما خیلی خونسرد به صندلی عقب سمند تکیه داده بود. زن جوان اما نگرانی در چهره اش موج می زد و حالا بعد از گذشت17سال از قتل شوهرش، تصمیم گرفته بود راز این جنایت هولناک را فاش کند. می گفت: فرزند طلاق بودم و هیچ گاه در زندگی رنگ خوشبختی را ندیدم! بعد از آن که در دفن جسد با برادر شوهرم همکاری کردم، ماجرا به گونه دیگری رقم خورد و...    
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
خواستگار ناکام دختر جوان را آتش زد
خواستگار ناکام دختر جوان را آتش زد رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری مرد شیطان صفتی خبر داد که چند شب گذشته دختر جوانی را به خاطر جواب رد به خواستگاری‌اش به آتش کشاند. آتش زدن دختر جوان به دلیل دادن جواب رد به خواستگاری/ متهم در صادقیه دستگیر شدبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علی محمدی رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت اظهار داشت: اواخر هفته گذشته پرونده‌ای در خصوص جلب و دستگیری عامل آتش زدن عمدی خانمی جوان در محله جنت آباد از سوی قاضی کشیک دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه5تهران برای رسیدگی تخصصی به پلیس امنیت عمومی ارجاع شد.   وی بیان داشت: با بررسی‌های انجام گرفته مشخص شد، غروب روز نهم آبان ماه فرد30ساله ای در حوالی خیابان باهنر در محله جنت آباد با درگیری و مشاجره شدید با خانمی جوان، وی را ابتدا تهدید به مرگ کرده و پس از لحظاتی با پاشیدن مواد اشتعال زا (بنزین) بر روی سر و بدن زن جوان، او را به آتش کشانده و بلافاصله از محل می‌گریزد.   محمدی عنوان کرد: شاکی پس از انتقال به بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری در حالی که از وضعیت جسمانی مناسبی برخوردار نبود اطلاعاتی را در خصوص متهم و علت و انگیزه این اقدام در اختیار مأموران پلیس امنیت عمومی قرار داد. این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: شاکی در اظهارات خود به مأموران، گفت: چند وقت پیش، این مرد شیطان صفت به بهانه ازدواج با من ارتباط عاطفی برقرار کرد که پس از اینکه از تصمیم شوم وی مطلع شدم این ارتباط را قطع کرده که همین مسأله سبب شد تا این فرد با زور و تهدید مرا مجبور به ادامه این رابطه کند و زمانی که از ادامه ارتباطم ناامید شد، با پاشیدن بنزین صورت و بدنم را به آتش کشاند.   رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت در ادامه بیان داشت: با اطلاعاتی که شاکی پرونده در اختیار پلیس قرار داد، بلافاصله هویت و مخفیگاه متهم شناسایی شد و بامداد روز گذشته ماموران این پایگاه با هماهنگی‌های قضائی متهم را در محدوده میدان صادقیه در حالی که قصد درگیری با مأموران و فرار از چنگال قانون را داشت با شلیک چند تیر هوایی دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.   وی در پایان با اشاره با اینکه متهم پس از مواجهه حضوری چاره‌ای جز به اعتراف نداشت و جرم ارتکابی اش اعتراف کرد، گفت: متهم پس از تکمیل تحقیقات پلیسی با دستور مقام قضائی با صدور قرار وثیقه روانه زندان شد.  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
مردی که زن خود راگردن زد
مردی که زن خود راگردن زد آخرین جزئیات قتل زن ۱۷ ساله توسط همسرش در اهواز روز گذشته در شهر اهواز مردی سر همسر جوان خود را در ملآعام برید که انتشار این خبر باعث تشویش اذهان عمومی شد و مسئولان قضایی در این مورد واکنش نشان دادند. به گزارش ایمنا، روز گذشته در شهر اهواز مردی سر همسر جوان خود را در ملأعام برید که انتشار این خبر باعث تشویش اذهان عمومی شد.  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
قاتل شهید رنجبر بازداشت شدی
قاتل شهید رنجبر بازداشت شدی فرمانده نیروی انتظامی فارس گفت: قاتل شهید رنجبر در حین دستگیری با همان چاقویی که او را به شهادت رسانده بود، با مأموران درگیر شد. باشگاه خبرنگاران جوان شیراز - سردار رهام بخش حبیبی در حاشیه مراسم تشییع پیکر سرهنگ دوم شهید رنجبر شهید مدافع امنیت در دارالرحمه شیراز گفت: قاتل پس از به شهادت رساندن شهید رنجبر به یکی از روستا‌های فارس فرار کرده بود.   او گفت: بلافاصله مأموران به محل اختفای قاتل در یکی از روستا‌های شیراز مراجعه کرده و خوشبختانه او را در مخفیگاهش پیدا کردند.   حبیبی گفت: زمانی که قاتل دستگیر شد هنوز چاقویی که شهید رنجبر را به شهادت رسانده بود در دستش بود و با همین چاقو با مأموران درگیر شد.   فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ما در همان درگیری با وجود اینکه اسلحه داشتیم و می‌توانستیم او را مورد هدف گلوله قرار دهیم این کار را انجام ندادیم و در حین درگیری پای قاتل شکست.   سردار حبیبی گفت: قاتل حین دستگیری حالت طبیعی نداشت و احتمالاً وی مواد مصرف کرده بود و او نیز استان فارسی نیست. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره حقوقی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:      
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
مرد همسرکش در انتظار محاکمه
مرد همسرکش در انتظار محاکمه پرونده مرد جنایتکار که20سال پس از قتل پدرش این بار به‌خاطر سوءظن به‌همسرش او را به قتل رسانده بود برای رسیدگی به دادگاه کیفری تهران فرستاده شد. مرد همسرکش در انتظار محاکمه به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، اوایل تیر سال97خبرقتل زنی جوان در خانه‌اش به پلیس اعلام شد. فرزندان این زن در تحقیقات به پلیس مدعی شدند همسر مادرشان عامل این قتل است. همزمان با دستگیری مرد جوان وی ضمن اعتراف به قتل گفت: مریم چند سال قبل ازدواج کرده و دو فرزند هم داشت.  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
تجاوز راننده اسنپ
تجاوز راننده اسنپ او همان کسی است که ۲۳ شهریور امسال دختر ۲۷ساله‌ای را سوار کرد تا به فرودگاه برساند ولی چه کسی می‌دانست او در سرش افکار شیطانی می‌پروراند. دختری که برای مداوا به تهران آمده‌بود و هر چقدر به این جوان التماس کرد که کاری با او نداشته‌باشد ولی محمد گوشش به این حرف‌ها بدهکار نبود و بدون اینکه به عاقبت این کار فکر کند، نقشه سیاهش را به اجرا گذاشت.    
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
راز خانه وحشت در تهران فاش شد
راز خانه وحشت در تهران فاش شد آیا دختران فراری که در خانه وحشت به فجیع‌ترین شکل ممکن نگهداری می شدند عاشق شکارچی خود شده بودند؟ این سوالی است که در این گزارش به دنبال پاسخ به آن هستیم. ماموران پلیس وقتی با هماهنگی قضایی قفل خانه وحشت را شکستند و وارد آنجا شدند، به محض ورود صحنه تکان دهنده‌ای را مقابل خود دیدند. خانه کاملا به‌هم ریخته بود و در قسمت پذیرایی دختری جوان با دست و پای بسته و برهنه افتاده بود.    
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
قتل مرد خسیس در اتاق خواب
قتل مرد خسیس در اتاق خواب رکنا: جوان20ساله ای که مدعی است پدر خسیسش را به خاطر سخت گیری های بیش از اندازه در تامین هزینه های زندگی به قتل رسانده است در اعترافات تکان دهنده خود گفت: جسد پدرم را در یک مخروبه چاردیواری به آتش کشیدم.  رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی روز گذشته در تشریح ماجرای این جنایت گفت: شانزدهم آذر سال گذشته زنی با مراجعه به پلیس آگاهی از گم شدن همسرش خبر داد و گفت: شوهر55ساله ام و روز قبل14/9/1394برای انجام کاری از منزل خارج شده اما تاکنون به خانه بازنگشته است. 
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
نامادری جسد پسرخوانده اش را مخفی کرد
نامادری جسد پسرخوانده اش را مخفی کرد ایران نوشت: ساعت3بامدادیکشنبه5دی،یکی از رفتگران شهرداری هنگام نظافت خیابان متوجه یک گونی بزرگ شد که در نزدیکی سطل زباله افتاده بود ،اما وقتی قصد جا به جا کردن گونی را داشت متوجه جسد مرد جوانی داخل گونی شد و موضوع را به پلیس خبر داد. با کشف جسد، محمد تقی شعبانی بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت و تیم جنایی راهی محل کشف جسد در منطقه مشیریه شدند،گرچه هیچ مدرکی که هویت مقتول را برملا کند، همراه جسد نبود، اما بازپرس جنایی در بررسی‌های میدانی متوجه رد خونی شد که در همان نزدیکی روی زمین کشیده شده بود. با دنبال کردن رد خون و پس از طی مسافتی حدود100متر،به خانه‌ای سه طبقه و قدیمی رسیدند.صاحبخانه که مردی سالخورده بود به محض دیدن جسد داخل گونی وی را شناسایی کرد و گفت این پسرم کوروش است که از11روزقبل ناپدید شده بود.  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
زن جوان همسرم یک نقشه شیطانی برای من کشید تا راه برای هوسرانی هایش باز شو
زن جوان همسرم یک نقشه شیطانی برای من کشید تا راه برای هوسرانی هایش باز شود زن35 ساله که زندگی اش را در آستانه متلاشی شدن می‌دید درباره سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری آبکوه مشهد توضیحاتی ارائه داد. زن جوان: همسرم یک نقشه شیطانی برای من کشید تا راه را برای هوسرانی هایش باز شودبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  تازه مقطع راهنمایی را به پایان رسانده بودم که «فرهاد» به خواستگاری ام آمد. آن زمان15سال بیشتر نداشتم و در شیطنت‌های دوران نوجوانی غرق بودم نه به ازدواج فکر می‌کردم و نه چیزی درباره آن می‌دانستم. فقط به خواست مادرم چادر رنگی را سرم انداختم و برای خانواده خواستگارم چای بردم. این گونه بود که چند روز بعد سر سفره عقد با جوانی نشستم که به تازگی گواهی نامه گرفته و به مسافرکشی مشغول بود. خلاصه طولی نکشید که زندگی مشترک من و فرهاد در زیر یک سقف آغاز شد. اما همسرم مردی خوش گذران و رفیق باز بود و هیچ مسئولیتی در زندگی مشترک نداشت. او همه درآمدش را صرف شب نشینی در کافه‌ها و تفریح و خوش گذرانی با دوستانش می‌کرد با وجود این من مجبور به سکوت بودم چرا که اعتراض هایم را با کتک پاسخ می‌داد. اولین فرزندم را در سن18سالگی زمانی به دنیا آوردم که باز هم حتی معنای مادر شدن را نمی‌دانستم و تنها با راهنمایی‌های مادرم از فرزندم مراقبت می‌کردم، ولی در این شرایط نیز رفتار‌های همسرم تغییری نکرد به طوری که مسئولیت پدری خود را نیز فراموش کرده بود و فقط اوقاتش را با دوستانش می‌گذراند. وقتی ماجرا را برای مادرش بازگو کردم مرا دعوت به سکوت کرد و گفت: زن باید در برابر رفتار‌های همسرش سکوت کند. پدر فرهاد نیز همین رفتار‌ها را داشت و من با آن که کتک می‌خوردم، اما سکوت کردم و به زندگی با او ادامه دادم. خلاصه رفتار‌های همسرم به جایی رسید که فهمیدم به من خیانت می‌کند و با زنان دیگری در ارتباط است. فرزند دومم در حالی به دنیا آمد که من سرگرم خانه داری و پس انداز پول با قناعت بودم تا این که منزل کوچکی خریدیم و از مستاجری نجات پیدا کردیم. آن روز‌ها من ارزان‌ترین لباس‌ها را می‌پوشیدم و مدام به همراه فرزندانم به منزل مادرم می‌رفتیم تا هزینه ناهار و شام را نپردازیم و من بتوانم پول بیشتری پس انداز کنم. ولی بعد از گذشت20سال از این زندگی مشترک ارتباط همسرم با زنان و دختران غریبه همچنان ادامه داشت و من با آن که پیامک‌های زشتی را در گوشی همسرم می‌دیدم باز هم سکوت می‌کردم تا آبروی خانواده را حفظ کنم. با وجود این همسرم از مدتی قبل با این بهانه که من زنی با ظاهری زشت هستم ادعا می‌کند که قصد دارد زن دیگری بگیرد! ابتدا فکر می‌کردم شوخی می‌کند و موضوع را جدی نمی‌گرفتم تا این که حدود یک هفته قبل زنگ تلفن همراهم با یک شماره ناشناس به صدا درآمد. وقتی به آن تماس پاسخ دادم مردی از آن سوی خط در حالی که نام مرا بر زبان می‌آورد با بی شرمی می‌گفت: «عزیزم چرا سر قرار نیامدی؟ و خیلی حرف‌های دیگر!» هر چه می‌پرسیدم شما چه کسی هستید؟ او فقط حرف‌های بی معنی اش را تکرار می‌کرد. با عصبانیت تلفن را قطع کردم، اما این ماجرا پایان نیافت و همان شماره ناشناس پیامک‌هایی را که حکایت از ارتباط من با او داشت با عناوین مختلف در شبکه‌های اجتماعی برایم ارسال می‌کرد! دیگر کلافه شده بودم و نمی‌دانستم آن مرد ناشناس با چه هدفی این گونه پیامک‌ها را برایم ارسال می‌کند!   در همین افکار غرق بودم که شبی همسرم با چهره‌ای خشن و عصبانی وارد منزل شد و بی دلیل شروع به سر و صدا کرد. او مرا به قصد کشت زیر مشت و لگد گرفت و در حالی که فریاد می‌زد تو به من خیانت کردی و با مردی غریبه رابطه داری، ادعا کرد که صدای ضبط شده مرا دارد! این در حالی بود که فرهاد از جزئیات ماجرای مزاحمت تلفنی آن مرد غریبه نیز کاملا خبر داشت. آن شب بعد از آن که از زیر مشت و لگدهایش نجات پیدا کردم حدود نیمه شب بود که مرا از خانه بیرون انداخت و در برابر چشمان حیرت زده دخترم مرا زنی بدکاره خواند. گیج شده بودم اصلا از همسرم انتظار چنین تهمت‌های ناروایی را نداشتم. به ناچار در آن تاریکی شب به سوی منزل مادرم حرکت کردم در حالی که آرام و قرار نداشتم و از این موضوع بسیار نگران و ناراحت بودم. وقتی ماجرا را پیگیری کردم تازه فهمیدم که آن شماره ناشناس مربوط به یکی از دوستان همسرم است. وقتی او را تهدید به شکایت کردم مدعی شد به خاطر اصرار‌ها و خواست همسرم دست به این عمل زشت زده است! حالا بعد از ۲۰ سال زندگی مشترک و با این تهمت‌های ناروا در دو راهی قرار گرفتم که... شایان ذکر است، به دستور سرگرد محمدی (رئیس کلانتری آبکوه) پرونده این زن جوان در دایره مددکاری اجتماعی کلانتری مورد رسیدگی و بررسی‌های کارشناسی قرار گرفت  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
صدور حکم اعدام برای خفاش کثیف
صدور حکم اعدام برای خفاش کثیف ماجرای تلخ این پرونده از آن جا آغاز شد که جوانی از یکی از شهرهای مرزی استان خراسان رضوی و برای یافتن شغلی مناسب به مشهد آمد اما او جا و مکانی نداشت تا شب را به صبح برساند به همین دلیل نزد یکی از دوستانش رفت که در یک نانوایی مشغول کار بود. او چند روز به دنبال کار گشت تا این که شغل مناسبی در یک تعمیرگاه خودرو پیدا کرد ولی شب ها به نانوایی می آمد و کنار دیگر افرادی می خوابید که در نانوایی کار می کردند.      
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
تجاوز به زن جوان توسط ۷مرد افغان در خانه باغ جهنمی
تجاوز به زن جوان توسط ۷مرد افغان در خانه باغ جهنمی خبرهای فوری: با جاماندن کارت ویزیت در خانه باغی که محل جنایت سیاه پنج مرد افغانستانی بود سرنخ مهمی برای دستگیری متهمان به دست پلیس افتاد. به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، با جاماندن کارت ویزیت در خانه باغی که محل جنایت سیاه پنج مرد افغانستانی بود سرنخ مهمی برای دستگیری متهمان به دست پلیس افتاد.    
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
آزار و اذیت وحشیانه زن جوان توسط ۴ شیطان صفت در باغ
آزار و اذیت وحشیانه زن جوان توسط ۴ شیطان صفت در باغ خبرهای فوری: رئیس کلانتری باقرشهر تهران از دستگیری چهار جوان در رابطه با آزار و اذیت خانم جوانی در یکی از باغ‌های این محدوده خبر داد. به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، رئیس کلانتری باقرشهر تهران از دستگیری چهار جوان در رابطه با آزار و اذیت خانم جوانی در یکی از باغ‌های این محدوده خبر داد.  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
پایان ۴ ماه زندگی مخفیانه قاتل ناپدری
پایان ۴ ماه زندگی مخفیانه قاتل ناپدری پسر نوجوان وقتی فهمید مادرش با مردی جوانتر از خودش ازدواج کرده در اقدامی کینه‌جویانه ناپدری را به قتل رساند. سرانجام پس از ۴ ماه فرار وقتی برای ملاقات با مادرش به خانه برگشته بود از سوی پلیس دستگیر شد. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، این جنایت خونین شامگاه بیست ودوم بهمن پارسال در یکی از باغ‌های شهریار رخ داد. وقتی مأموران پلیس به محل حادثه رسیدند جسد خونین رامین ۲۷ ساله را در حالی که داخل خودرو رانا آبی رنگی بود پیدا کردند. همسر مقتول که ساناز نام داشت، گفت: پسرم سیامک که فقط ۱۷ سال دارد با دوستانش این قتل را مرتکب شده است.  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 8 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
آدمکشی به بهانه انگشتر یادگاری
آدمکشی به بهانه انگشتر یادگاری جوان 21ساله ای که برای به دست آوردن انگشتر برادر مرحومش، دست به جنایتی هولناک زده بود، هنگام بازسازی صحنه قتل در حضور مقام قضایی مدعی شد که به قصد ترساندن و زهر چشم گرفتن از دوستان برادرش، تیغه چاقو را در قلب جوان31ساله فرو کرده است. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، متهم به قتل یک پرونده جنایی که حلقه‌های فولادین قانون فقط10ساعت بعد از ارتکاب قتل بر دستانش گره خورده بود، با دستور قاضی ویژه قتل عمد و توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به خیابان ابوطالب76هدایت شدتا چگونگی این حادثه وحشتناک را تشریح کند.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 9 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
نقشه آدم ربایی مرد همسر کش لو رفت او همسرش را آتش زده بود
نقشه آدم ربایی مرد همسر کش لو رفت او همسرش را آتش زده بود آذرماه سال‌جاری دختر جوانی با مراجعه به اداره پلیس فردیس از مفقود شدن مادر39ساله وپدر42ساله اش خبر داد. او به مأموران گفت: یک هفته‌ای است که مادرم ناپدید شده‌ چند روز بعد هم پدرم با من تماس گرفت و گفت من و مادرت را افراد ناشناسی ربوده اند و در ازای مبلغی ما را آزاد می‌کنند. در ادامه مأموران با ردیابی شماره‌ای که پدر شاکی تماس گرفته بود، موفق شدند او را در یکی از خیابان‌های فردیس دستگیر کنند. پدر که به‌شدت شوکه بود خیلی زود به مأموران گفت: آدم ربایان من را آزاد کردند تا برای آزادی همسرم پول تهیه کنم.    
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 9 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
افشای راز هولناک قتل خواهر بعد از چند سال
افشای راز هولناک قتل خواهر بعد از چند سال  زنی جوان به پلیس آگاهی استان فارس رفت و گفت مادرش سال‌ها قبل به قتل رسیده و او در این مدت از ترس سکوت کرده بود. زنی جوان به پلیس آگاهی استان فارس رفت و گفت مادرش سال‌ها قبل به قتل رسیده و او در این مدت از ترس سکوت کرده بود. این زن توضیح داد: دو دایی من با همراهی مردی دیگر که او را نمی‌شناسم مادرم را کشتند و جسدش را از خانه بیرون بردند. آنها جنازه مادرم را در یک چاه انداختند و بعد هم من را تهدید کردند و گفتند باید در این رابطه سکوت کنم و نباید به کسی چیزی بگویم. من که خیلی می‌ترسیدم بلایی سرم بیاید ترجیح دادم این راز را مخفی نگه دارم اما حالا بعد از گذشت چند سال تصمیم گرفته‌ام واقعیت را بگویم.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 9 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
ماساژ درمانی پسر شیطان صفت در آرایشگاه زنانه مادرش
ماساژ درمانی پسر شیطان صفت در آرایشگاه زنانه مادرش پسری که با ترفندی شیطانی، دختر جوان را پس از تبلیغات ماساژ درمانی در فضای مجازی به سالن آرایشگاه زنانه کشانده و هدف آزار وحشیانه قرار داده بود، درحالی روانه زندان شد که با گذشت حدود یک هفته از این ماجرای تلخ، هنوز این دختر جوان در بیمارستان بستری است و حال وخیمی دارد. این حادثه تاسف بار ششم دی در یک آرایشگاه زنانه، هنگامی رخ داد که  دختر جوانی پس از جست وجو در فضای اینستاگرام با تبلیغات ماساژ درمانی در آرایشگاه زنانه روبه رو شد.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 9 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
وسوسه های عاشقانه پای بساط اعتیاد باعث طلاق زن جوان شد
وسوسه های عاشقانه پای بساط اعتیاد باعث طلاق زن جوان شد زن جوان که با وسوسه‌های دوست پولدار شوهرش از همسر و فرزندش دست کشیده و به عقد وی درآمده بود مدتی بعد مجبور به فرار از خانه این مرد شد. وسوسه های عاشقانه پای بساط اعتیاد باعث طلاق زن جوان شدبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سارا ریزنقش و زیبا بود. قدم‌هایش نشان از سستی و بی‌اعتمادی درونش داشت. به اتاق مشاوره که رسید نگاهی به اطراف کرد و روی صندلی مقابل مشاور نشست. چشمانش را بالا آورد اما اشک از گونه‌اش جاری شد، آرام اشک‌ها را کنار زد و لب به سخن گشود: «پدرم یک کارگر ساده بود و حقوقش کفاف هزینه‌های من و5خواهر و برادرم را نمی‌داد. دست آخر هم زیر فشار کار و مشکلات زندگی بیمار شد و جان باخت. مادرم هم مدتی بعد به‌خاطر بیماری زمینگیر شد.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 9 اسفند 1400
ادامه مطلب ...
 
نسکافه شیشه‌ای برای عمو و همسرش
نسکافه شیشه‌ای برای عمو و همسرش مرد جوانی که با مسموم کردن نسکافه قصد داشت عمو و زن عمویش را به قتل برساند، پس از بازداشت مدعی شد آن‌ها به اشتباه نسکافه مسموم را خورده‌اند. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، چند روز قبل مرد میانسالی به همراه همسرش نزد پلیس رفت و پس‌از شکایت از برادرزاده‌اش مدعی شد: برادرزاده‌ام به‌نام داریوش سال‌ها قبل عاشق مینا دختر برادر دیگرم شده بود و از قضا پسر من هم به مینا علاقه زیادی پیدا کرده بود. در نهایت این جدال عشقی میان دو پسرعمو به ازدواج داریوش و مینا ختم شد. 
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
ماجرای جسدی در کمد وحشت
ماجرای جسدی در کمد وحشت جسد زن جوان درون کمد وحشت، در حالی به ماجرای ترسناکی تبدیل شد که نقشه معتادان پای بساط مواد مخدر برای به آتش کشیدن کمد نافرجام ماند. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، مرد معتاد36ساله از مدتی قبل دچار اختلافات خانوادگی شدیدی با همسرش شده بود. «کبری-ر» که نمی‌توانست بیشتر از این وضعیت اسفبار شوهرش را تحمل کند، قصد داشت او را به مرکز ترک اعتیاد ببرد.
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
پنهان کاری در یک جنایت خانوادگی
پنهان کاری در یک جنایت خانوادگی راز قتل پسر جوان به دست برادرش در حالی با هوشیاری بازپرس جنایی فاش شد که اعضای خانواده سعی در گمراه کردن تیم جنایی داشتند. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، صبح شنبه ۲۸ تیر خبر قتل پسر جوانی در مقابل خانه‌اش به مأموران کلانتری ۱۳۶ فرجام اعلام شد. وقتی تیم جنایی به بررسی پرداختند خانواده وی مدعی شدند پسر ۲۵ ساله شان به‌نام پرهام از سوی شخص ناشناسی از ناحیه گردن چاقو خورده و وقتی به خانه آمده مجروح و خونین بوده و آن‌ها او را به بیمارستان رسانده‌اند، اما چند ساعت بعد جان باخته است.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
رقص مرگبار دشنه‌های جاهلی
رقص مرگبار دشنه‌های جاهلی جوان25ساله ای که با رقص دشنه‌های جاهلی در یک نزاع مرگبار دستش به خون آلوده شد زوایای پنهان این جنایت هولناک را فاش کرد.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
راز اجساد خانه ویلایی
راز اجساد خانه ویلایی با دستگیری عامل قتل زوج میان سال در بولوار امامت مشهد، راز اجساد خانه ویلایی در تلاش ۴۸ ساعته کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی و با دستورات ویژه قضایی فاش شد.  
منتشر شده در تاریخ يكشنبه 18 تير 1402
ادامه مطلب ...
 
سرقت مستخدم فوق لیسانس از خانه دو خواهر پولدار
سرقت مستخدم فوق لیسانس از خانه دو خواهر پولدار زن تحصیلکرده وقتی شغلی متناسب با رشته تحصیلی‌اش پیدا نکرد با عنوان مستخدم به خانه افراد ثروتمند می‌رفت و سرقت می‌کرد.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
زن میانسال شوهرش را در بشکه قیر سوزاند
زن میانسال شوهرش را در بشکه قیر سوزاند زن میانسال وقتی فهمید شوهرش با همکار خود رابطه دارد او را مسموم کرد و جسدش را در بشکه قیر به آتش کشید، اما پس‌از افشای این جنایت و دستگیری متهم دخترانش از گناه مادر خود گذشتند تا آزاد شود.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
حبس غیرقانونی یک زن در خانه
حبس غیرقانونی یک زن در خانه جوان30ساله ای به اتهام حبس غیرقانونی یک زن در منزل مسکونی‌اش در حالی توسط نیرو‌های اطلاعات کلانتری میرزاکوچک خان مشهد دستگیر شد که ادعا می‌کند چند روز به آن زن کارگر پناه داده است  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
جنایت ناخواسته در دفاع از پدر
جنایت ناخواسته در دفاع از پدر مرد جوان که به اتهام قتل برادرش از دو سال قبل در زندان است در حالی در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد که پدر و مادرش نیز به اتهام مشارکت در نزاع و اخفای ادله جرم از خود دفاع کردند  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
زن مقتول راز دست نوشته مرموز را فاش کرد
زن مقتول راز دست نوشته مرموز را فاش کرد با دستگیری عامل جنایت مسلحانه در مشهد، مشخص شد که زن مقتول40ساله در این جنایت هولناک نقش دارد و با نوشتن یک نامه، محل دفن جسد در بیابان‌های جاده کلات را لو داده است  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
معمای مرگ پرهام در سی‌و سه پل
معمای مرگ پرهام در سی‌و سه پل با گذشت یک هفته از مرگ عجیب پسر12ساله در آب کم عمق زنده رود اصفهان هنوز معمای این پرونده حل نشده باقی مانده است  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
جراحی زیبایی داماد شرط دختر جوان برای ازدواج
جراحی زیبایی داماد شرط دختر جوان برای ازدواج پسر عاشق پیشه وقتی فهمید دختر مورد علاقه‌اش به‌خاطر قیافه به او جواب رد داده است دست به سرقت زد تا هزینه عمل‌های زیبایی چهره‌اش را فراهم کند.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
پایان ۴ ماه زندگی مخفیانه زن و شوهر قاتل
پایان ۴ ماه زندگی مخفیانه زن و شوهر قاتل زوج جوان که به خاطر اختلاف مالی با مرد تهرانی وی را در چابهار به قتل رسانده بودند پس از حدود چهار ماه فرار در زاهدان دستگیر شدند.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
زورگیری از نوجوانان با تجهیزات پلیسی
زورگیری از نوجوانان با تجهیزات پلیسی مجرمی که با خودروی شخصی، تحت پوشش مأمور از نوجوانان با تهدید اخاذی و سرقت می‌کرد، دستگیر شد.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
کارتن خوابی بعد از جنایت توهمی
کارتن خوابی بعد از جنایت توهمی مرد شیشه‌ای که تحت تاثیر توهم شیشه، دوستش را به قتل رسانده و کارتن خواب شده بود بعد40روززندگی زیر زمینی دستگیر شد.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
سارقان به دوست خودشان هم رحم نکردند
سارقان به دوست خودشان هم رحم نکردند دو مرد جوان وقتی به بهانه میهمانی به خانه دوستشان رفته بودند بعد از بستن دست و پای او اموال خانه‌اش را سرقت کردند.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
راز مرگ پسر جوان درخانه اجنـه
راز مرگ پسر جوان درخانه اجنـه پسر جوان وقتی راز خانه جن‌ها در شمال تهران را شنید از روی کنجکاوی تصمیم گرفت با دوستانش به آن خانه برود، اما پس از ورود به خانه به طرز مرموزی از ارتفاع4متری سقوط کرد و جان باخت.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
رونق پدیده ژیگولو خود فروشی پسران در ایران
رونق پدیده ژیگولو خود فروشی پسران در ایران برخی از پسران ایرانی از فشار بیکاری مجبور هستند به خود فروشی روی آوردند. به گزارش اسپوتنیک، به تازگی لقب و مفهومی به نام "ژیگولو" در ایران رواج یافته است. معنی این واژه، تن فروشی پسران است که مدتی است در ایران نیز همچون بسیاری از کشورهای جهان رونق یافته است. این پدیده نسبتا نوین در ایران مورد توجه بسیاری از کاربران در فضای مجازی واقع شده است که بسیاری از آن انتقاد می‌کنند امان الله قرآیی مقدم، جامعه‌شناس در مورد این پدیده نو ظهور در میان پسران ایرانی، به خبرگزارهای داخلی ایران گفته است: «بعضی پسران در ازای روابط خود با زنان و دختران پول دریافت کرده و به دلیل بیکاری جوانان چنین اتفاقاتی رو به افزایش است.»   قرآیی مقدم، تجردگرایی را یکی از دلایل و پیامدهای رخ داد پدیده خود فروشی پسران عنوان کرد و گفت: «بعضی از پسران ساکن شهرستان کرج و اطراف تهران به او گفتند، نمی‌دانند چند دختر و زن با آن‌ها در رابطه هستند.» این جامعه شناس، افزود: «تورم45درصدی  ایران در جوانان ایرانی موجب ترس و عدم توانایی آن‌ها در ازدواج می‌شود و حال آن‌ که خانواده سلول بنیادین هر جامعه‌ای به شمار می‌آید، مشکلات زیادی را ایجاد خواهد کرد که می‌توان به عدم شکوفایی اقتصادی و عدم تمایل جوانان به سرمایه‌گذاری در ایران اشاره کرد و از نظر فرهنگی سبب جلوگیری از انتقال میراث فرهنگی به نسل آینده و از بین رفتن آن‌ها می‌شود و آثار غیر قابل جبرانی را در پی خواهد داشت.» تعدادی از کاربران با مشاهده این خبر تعجب می‌کنند و عده‌ای با ابراز تاسف برای پسران و مردان ایرانی به این خبر واکنش نشان داده، اما اکثر افراد با دفاع از خود بیان می‌کنند که جز چنین اشخاصی نیستند و حتی در اطرافشان چنین افرادی را نمی‌یابند. برخی از کاربران بر این باورند، بر اثر تنبلی پسران ایرانی آمار دختران و زنان شاغل در ایران از آمار پسران و مردان فراتر رفته و گویی زنان خانه‌دار به زنان شاغل تبدیل شدند و حالا پسران خوش استایل خودشان را برای زنانی که درآمد دارند قیمت‌گذاری می‌کنند.   در انتها لازم به ذکر است که پدیده تن فروشی در جهان موضوع جدیدی نیست و برخی از مردان در سراسر دنیا ترجیح می‌دهند نیازهای غریزی جنسی خود را اینگونه برطرف کنند.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
پدربزرگم را کشتم، چون تحقیرم می‌کرد
پدربزرگم را کشتم، چون تحقیرم می‌کرد پسر جوان که به خاطر تحقیر و توهین‌های پدربزرگش او را به قتل رسانده بود، با درخواست قصاص از سوی اولیای دم بزودی در شعبه4دادگاه کیفری استان تهران محاکمه خواهد شد.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
فرجام رفاقت کثیف
فرجام رفاقت کثیف! جوانی که چهار سال قبل به دنبال رفاقتی کثیف در یکی از شبکه‌های غیراخلاقی فضای مجازی، دست به جنایتی وحشتناک زده بود، سپیده دم سه شنبه گذشته در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
قتل فقط برای 20هزار تومن
قتل فقط برای 20هزار تومن! پسر زباله جمع کن بخاطر 20هزار تومان دست به جنایت زد. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  ساعت6عصر سه‌شنبه گذشته، مرد جوانی در حال عبور از خیابان بود که ناگهان مردی زخمی به‌سمت او آمد. وی در حالی که بریده بریده حرف می‌زد گفت: «یک افغانستانی مرا با چاقو زد.» پس از بیان این جمله مرد مجروح روی زمین افتاد و جان باخت.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
راز جسد سلاخی شده درون گاری زباله فاش شد
راز جسد سلاخی شده درون گاری زباله فاش شد برادران بنگاه دار به قتل هولناک زن جوان اعتراف کردند. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، با تلاش24ساعته کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، راز جسد سلاخی شده یک زن جوان درون گاری زباله فاش شد. ساعت ۲ بامداد شنبه گذشته، جسد زن44ساله ای که آثار حدود30ضربه چاقو روی پیکرش نمایان بود درون گاری زباله شهرداری در خیابان ابرار بولوار شریعتی مشهد کشف شد و بدین ترتیب با حضور 
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
دستگیری قاتل نوجوان17ساله تربت جامی
دستگیری قاتل نوجوان17ساله تربت جامی فرمانده انتظامی تربت جام گفت: قاتل نوجوان17ساله ی تربت جامی در کمتر از4ساعت،دستگیر شد. سرهنگ قهستانی فرمانده انتظامی تربت جام در گفت و گو با  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، گفت: عصر دیروز از طریق مرکز110خبر فوت نوجوان17ساله در بخش اورژانس بیمارستان سجادیه به پلیس گزارش می‌شود که بلافاصله ماموران در محل حاضر می‌شوند.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
متهم قبل از دستگیری اسید خورد
متهم قبل از دستگیری اسید خورد مرد جوان که به دنبال مشاجره شدید با همسرش او را به قتل رسانده و فرار کرده بود وقتی خود را در دام پلیس دید با خوردن اسید قصد خودکشی داشت.
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
زورگیران خشن چهار باغ دستگیر شدند
زورگیران خشن چهارباغ! به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی دادگستری البرز، شاپور صفری  گفت: در روزهای اخیر شاهد چندین فقره سرقت خشن، از مسافران در شهرستان بودیم که با صدور دستور قضایی، شناسایی سریع متهمان در دستور کار قرار گرفت.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
سیر تا پیاز داستان زندگی قاتل پاکدشتی که17کودک و3بزرگ سال را به قتل رساند
سیر تا پیاز داستان زندگی قاتل پاکدشتی که17کودک و3بزرگ سال را به قتل رساند به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سالگرد دستگیری «محمد بیجه»؛ قاتل سریالی پاکدشت است.17سال پیش درست در روز اول مهر ماه سال83،جوانی به نام محمد بیجه به جرم قتل بیش از20کودک و3بزرگسال و تجاوز جنسی به آنها دستگیر شد. او کارگر کوره پزخانه ای در پاکدشت بود که در روز عاشورای سال81اولین قربانی اش را که پسری9ساله بود ، پس از تجاوز به قتل رساند. ماجرای محمد بیجه که جنایات او از اواخر سال81آغاز شده بود،با دستگیری اش خاتمه یافت و سرانجام در دادگاه کیفری شعبه74؛با صدور حکم اعدام، این پرونده جنجالی برای همیشه بسته شد.
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
30قرص خواب آور برای کشتن صاحبخانه.پرستار قاتل دستگیر شد
30قرص خواب آور برای کشتن صاحبخانه.پرستار قاتل دستگیر شد سرهنگ نثاری از بازداشت زن خدمتکاری خبر داد که در پوشش پرستار، صاحبخانه را با دارو‌های خواب آور به قتل رسانده و سپس اموالش را سرقت کرده بود.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
ضربه70 چاقوی عروس بر پیکر مادرشوهر
ضربه70 چاقوی عروس بر پیکر مادرشوهر عروس 25 ساله ای در مشهد با انگیزه اختلافات خانوادگی ،مادر شوهر 66 ساله اش را با وارد آوردن حدود70ضربه چاقو به قتل رساند .  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
اعترافات مردی که زنش را آتش زد!
اعترافات مردی که زنش را آتش زد! مرد نقاشی که همسرش را با تینر به آتش کشید در جلسه بازپرسی به جرم خود اعتراف کرد و گفت: مدتی بود که همسرم به خاطر بیکاری من سرناسازگاری گذاشته بود و با یکدیگر درگیر بودیم!  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
بازداشت دندانپزشک حامل سلاح جنگی
بازداشت دندانپزشک حامل سلاح جنگی فرمانده یگان امداد پلیس استان تهران از دستگیری دندان پزشکی در گشت زنی‌های انتظامی ماموران این یگان خبر داد که یک قبضه سلاح جنگی همراه داشت.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
متهم: هوویم و پسرش را به چاه انداختم و آتش زدم!
متهم: هوویم و پسرش را به چاه انداختم و آتش زدم! با اعترافات وحشتناک پیرزنی که با دستور مقام قضایی از یک سال قبل در بازداشت به سر می‌برد، سرنخ‌های جدیدی از سرنوشت مادر و کودک گم شده در حالی به دست آمد که او پرده از یک سناریوی جنایی برداشت.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
نقشه نگهبان برای سرقت مسلحانه محموله‌های میلیاردی
نقشه نگهبان برای سرقت مسلحانه محموله‌های میلیاردی اعضای باند سارقان مسلح که محموله‌های میلیاردی سیگار و پارچه را سرقت می‌کردند هنگام فروش یکی از محموله‌ها از سوی کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران دستگیر شدند.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
زن جوان: چشم و گوش بسته در مسیر رسوایی قرار گرفتم!
زن جوان: چشم و گوش بسته در مسیر رسوایی قرار گرفتم! زن 19ساله ای است که به دنبال شکایت همسرش پا به کلانتری گذاشته بود،درباره سرگذشت گناه آلود خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری توضیحاتی ارائه داد.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
گفتگو با دزدی که حشرات زیرپوستش را با چاقو بیرون می‌کشید!
گفتگو با دزدی که حشرات زیرپوستش را با چاقو بیرون می‌کشید! چند روز قبل نیرو‌های کلانتری شفای مشهد در یک عملیات هماهنگ و ضربتی، باند معروف به «سرخپوست» را در حالی متلاشی کردند که با دستگیری اعضای این باند راز ده هافقره سرقت‌های باتری و اموال داخل خودرو‌ها فاش شد.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
انتقام وحشتناک عمه شیطان صفت از زن برادرش
انتقام وحشتناک عمه شیطان صفت از زن برادرش! عمه انتقام جو که کینه زن برادرش را در دل داشت به شکلی وحشتناک از او انتقام گرفت. به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک زن هندوستانی به پلیس این کشور گفت که برادرزاده ۳ ماهه اش را زنده به داخل مخزن آب پرت کرده و جانش را گرفته است. «سوکهپِریت کائور» به پلیس گفت که برای انتقام از مادر کودک دست به این جنایت وحشتناک زده است. این زن که به قتل برادرزاده اش اعتراف کرد در بازداشت پلیس به سر می‌برد. این جنایت هولناک در ایالت پنجاب هند رخ داد.
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
اسیدپاشی به شوهر برای مهاجرت
اسیدپاشی به شوهر برای مهاجرت مرد سرایدار که با درخواست همسرش برای مهاجرت به خارج از کشور مخالفت کرده بود نمی‌دانست قربانی اسیدپاشی وی خواهد شد.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
 
اختلافات فامیلی به درگیری مسلحانه کشید
اختلافات فامیلی به درگیری مسلحانه کشید صدای وحشتناک شلیک گلوله در نیمه شب، اهالی منطقه را هراسان از منازل بیرون کشید. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، تعداد زیادی از دو طایفه فامیلی به خیابان ریخته بودند و فریادزنان قدرت‌های خود را به رخ یکدیگر می‌کشیدند. در این میان افرادی هم با اصابت گلوله‌های ساچمه‌ای نقش بر زمین می‌شدند و در خون می‌غلتیدند. مردم وحشت زده با پلیس110تماس گرفتند و ماجرای قداره بند‌های خیابانی را گزارش دادند.  
منتشر شده در تاریخ دوشنبه 4 بهمن 1400
ادامه مطلب ...
محمد مومن زاده | وکیل پایه یک دادگستری
وکیل پایه یک دادگستری درباره من خدمات وکالت مشاوره حقوقی ویدئو ها دانستنی های حقوقی اطلاعات مراجع قضایی پرسش و پاسخ بررسی یک پرونده
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به محمد مومن زاده می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح